PIVNÍ A HUDEBNÍ LÁZNĚ ODERBERG

PIVNÍ A HUDEBNÍ LÁZNĚ ODERBERG

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Nebudete potřebovat vůbec nic, kompletně se o Vás postaráme, vše potřebné u nás dostanete (velkou osušku, ručníky, prostěradlo, jednorázové přezůvky).
Jelikož vždy budete mít něco na sebe, plavky nejsou třeba. I v samotné koupeli doporučujeme koupat se bez plavek (jako doma), nicméně pokud je to pro Vás z jakéhokoliv důvodu nepřijatelné či nepříjemné, plavky si samozřejmě vezměte.
Tady musíme vyvrátit všeobecně rozšířený omyl. Ne, v pivu se nekoupeme, bylo by to jistě velmi nepříjemné, z piva využíváme pouze ty aktivní složky, které nejlépe působí na pokožku, organismus a smysly. Koupel je tedy pro Vás připravena ze speciální směsi sladiny, vody, pivní soli, pivního oleje a pivní pěny. To vše je smícháno v přesných poměrech, díky čemuž si u nás vychutnáte opravdu originální lázeň.
Vzhledem ke kapacitě infrasauny a relaxačních lůžek můžete přijít maximálně čtyři najednou, doporučujeme však pobyt ve dvojici, vychutnáte si takto celou proceduru určitě nejlépe. Nicméně protože se procedura skládá z několika částí, organizované skupiny mohou po čtyřech absolvovat lázeňský cyklus každou hodinu bez obav, že se potkají v sauně, koupeli či v relaxační místnosti.
Celá procedura trvá necelé dvě hodinky a můžete se těšit na pobyt v infrasauně, poté Vás čeká samotná koupel v modřínových vanách s malým občerstvením a nakonec si odpočinete na relaxačních lůžkách se senem, to vše za doprovodu krásné hudby starých mistrů.
Po celou dobu vašeho pobytu Vás bude provázet pečlivě vybraná hudba starých mistrů v podání těch nejlepších interpretů, což umocní Váš zážitek a pomůže Vám alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti.
V místnosti Exclusive je pouze jedna vana, která má svůj vlastní výčep, můžete si tedy dopřávat pivečka bez nutnosti volat obsluhu. V místnosti Oderberg jsou vany dvě, pokud tedy budete chtít přijít čtyři, budete se koupat zde. Ale nemusíte se bát o soukromí, pokud budete dva, druhá vana už obsazena nebude. A co se týče piva, stačí přímo z vany zavolat obsluhu, takže pokud Vás neláká si pivo čepovat sami, je to pro Vás ideální volba.
Tak to je opravdu škoda… Ale nevadí, dejte nám to dopředu vědět a domluvíme se, co Vám můžeme nabídnout.
Ano, myslíme i na to, pokud byste cokoliv potřebovali, máme ve všech místnostech instalováno oboustranné dorozumívací zařízení.
Z naší strany ano, záleží na Vás, kolik zvládnete…
Pokud se rozhodnete pro tuto volbu, budete v CELÉM objektu lázní pouze Vy a můžete využívat všechny služby v rámci Vaší dvouhodinové procedury dle libosti, tzn. ve Vámi určeném pořadí a délce.
Ano, masáže poskytujeme na základě individuálních požadavků, jednotlivé druhy vč. cen najdete v MASÁŽE . Je nutno objednávat minimálně týden dopředu.
Naše lázně jsou určeny především k odpočinku a relaxu, doporučujeme tedy všechny telefony, tablety a jim podobné přístroje nechat vypnuté. Nicméně pokud byste měli pocit, že ty dvě hodinky bez nich nezvládnete, je k dispozici WI-FI zdarma, pokrytí mobilním signálem je vzhledem ke sklepním prostorám kolísavé až žádné.
Doporučujeme minimálně týden dopředu, na víkendy radši i dříve. Ale zkuste zavolat či napsat, třeba budete mít štěstí a můžeme se domluvit ze dne na den.
Ano, samozřejmě, poukazy vystavujeme na jednotlivé procedury dle Vašeho přání, např. i s večeří nebo noclehem. Poukazy si můžete vyzvednout přímo u nás, nebo po domluvě a zaplacení posíláme poštou na vaši adresu. Platnost poukazu je půl roku, ale můžeme se individuálně domluvit i jinak.
Pobyt v našich Pivních a hudebních lázních je vhodný pro každého dospělého jedince, přesto doporučujeme lidem trpícím srdečními chorobami, vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. poradit se o vhodnosti pivní lázně a infrasauny se svým ošetřujícím lékařem. Pivní koupele nedoporučujeme také osobám po operacích srdce a těhotným ženám od 3. měsíce. Zájemci trpící alergií na seno a slámu by měli pobyt zvážit vzhledem k odpočinku na slámovém lůžku.
Bohužel ne, ale po domluvě lze zajistit vstup technickým vchodem, záleží na individuálních okolnostech, např. šířce invalidního vozíku. Snažíme se dle možností vždy vyhovět.
Platbu můžete provést hotově (v korunách, zlotých či eurech) nebo platební kartou. Přijímáme většinu dárkových šeků, možno platit fakturou z FKSP, další možnosti konzultujte prosím s recepcí.
Pivní koupele
Pivní koupele
Pivní koupele