Často se ptáte

CO VŠECHNO BUDU POTŘEBOVAT S SEBOU?

Nebudete potřebovat vůbec nic, kompletně se o Vás postaráme, vše potřebné u nás dostanete (velkou osušku, ručníky, prostěradlo, jednorázové přezůvky).

BUDU POTŘEBOVAT PLAVKY?

Jelikož vždy budete mít něco na sebe, plavky nejsou třeba. I v samotné koupeli doporučujeme koupat se bez plavek (jako doma), nicméně pokud je to pro Vás z jakéhokoliv důvodu nepřijatelné či nepříjemné, plavky si samozřejmě vezměte.

V ČEM SE VLASTNĚ KOUPEME? FAKT V PIVU?

Tady musíme vyvrátit všeobecně rozšířený omyl. Ne, v pivu se nekoupeme, bylo by to jistě velmi nepříjemné, z piva využíváme pouze ty aktivní složky, které nejlépe působí na pokožku, organismus a smysly. Koupel je tedy pro Vás připravena ze speciální směsi sladiny, vody, pivní soli, pivního oleje a pivní pěny. To vše je smícháno v přesných poměrech, díky čemuž si u nás vychutnáte opravdu originální lázeň.

KOLIK NÁS MŮŽE PŘIJÍT NAJEDNOU?

Vzhledem ke kapacitě infrasauny a relaxačních lůžek můžete přijít maximálně čtyři najednou, doporučujeme však pobyt ve dvojici, vychutnáte si takto celou proceduru určitě nejlépe. Nicméně protože se procedura skládá z několika částí, organizované skupiny mohou po čtyřech absolvovat lázeňský cyklus každou hodinu bez obav, že se potkají v sauně, koupeli či v relaxační místnosti.

CO NÁS VLASTNĚ ČEKÁ A JAK DLOUHO TO TRVÁ?

Celá procedura trvá necelé dvě hodinky a můžete se těšit na pobyt v infrasauně, poté Vás čeká samotná koupel v modřínových vanách a nakonec si odpočinete na relaxačních lůžkách se senem, to vše za doprovodu krásné hudby starých mistrů.

A PROČ MÁTE V NÁZVU TO HUDEBNÍ?

Po celou dobu vašeho pobytu Vás bude provázet pečlivě vybraná hudba starých mistrů v podání těch nejlepších interpretů, což umocní Váš zážitek a pomůže Vám alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti.

MŮŽEME SI ZA PŘÍPLATEK PIVO ČEPOVAT SAMI?

Ano, v jedné z místností máme vanu pro dvě osoby, která má svůj vlastní výčep, můžete si tedy dopřávat pivečka bez nutnosti volat obsluhu. V druhé místnosti jsou vany dvě, bez výčepu, pokud tedy budete chtít přijít čtyři, budete se koupat zde. Ale nemusíte se bát o soukromí, pokud budete dva, druhá vana už obsazena nebude. A co se týče piva, stačí přímo z vany pomocí speciálního komunikačního zařízení zavolat obsluhu (stačí zmáčknout knofík!).

CO KDYŽ NEPIJU PIVO?

Tak to je opravdu škoda… Ale nevadí, dejte nám to dopředu vědět a domluvíme se, co Vám můžeme nabídnout.

MÁM BĚHEM PROCEDURY KONTAKT S PERSONÁLEM?

Ano, myslíme i na to, pokud byste cokoliv potřebovali, máme ve všech místnostech instalováno oboustranné dorozumívací zařízení.

JE KONZUMACE PIVA OPRAVDU NEOMEZENÁ?

Z naší strany ano, záleží na Vás, kolik zvládnete…

CO ZNAMENÁ VOLBA VIP?

Pokud se rozhodnete pro tuto volbu, budete v CELÉM objektu lázní pouze Vy a můžete využívat všechny služby v rámci Vaší dvouhodinové procedury dle libosti, tzn. ve Vámi určeném pořadí a délce.

MŮŽEME SI U VÁS OBJEDNAT I MASÁŽ?

Ano, na objednávku poskytujeme masáž zad a šíje v rámci procedury v lázních. Objednat si také můžete masáž na speciálním masážním křesle.

JAK JE TO S POKRYTÍM SIGNÁLEM?

Naše lázně jsou určeny především k odpočinku a relaxu, doporučujeme tedy všechny telefony, tablety a jim podobné přístroje nechat vypnuté. Nicméně pokud byste měli pocit, že ty dvě hodinky bez nich nezvládnete, je k dispozici WI-FI zdarma, pokrytí mobilním signálem je vzhledem ke sklepním prostorám kolísavé až žádné.

JAK DLOUHO DOPŘEDU SE MUSÍM OBJEDNAT?

Doporučujeme minimálně týden dopředu, na víkendy radši i měsíc. Ale zkuste zavolat či napsat, třeba budete mít štěstí a můžeme se domluvit ze dne na den.

MŮŽEME SI U VÁS OBJEDNAT DÁRKOVÝ POUKAZ?

Ano, samozřejmě, poukazy vystavujeme na jednotlivé procedury dle Vašeho přání, např. i s večeří nebo noclehem. Poukazy si můžete vyzvednout přímo u nás, nebo po domluvě a zaplacení posíláme poštou na Vaši adresu. Platnost poukazu je půl roku, ale můžeme se individuálně domluvit i jinak.

LZE PRODLOUŽIT PLATNOST DÁRKOVÉHO POUKAZU?

Ano, platnost dárkového poukazu prodloužit lze, a to za poplatek 300 Kč za každé 3 měsíce.

MÁ POBYT V LÁZNÍCH NĚJAKÁ ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ?

Pobyt v našich Pivních a hudebních lázních je vhodný pro každého dospělého jedince, přesto doporučujeme lidem trpícím srdečními chorobami, vysokým krevním tlakem, křečovými žilami apod. poradit se o vhodnosti pivní lázně a infrasauny se svým ošetřujícím lékařem. Pivní koupele nedoporučujeme také osobám po operacích srdce a těhotným ženám od 3. měsíce. Zájemci trpící alergií na seno a slámu by měli pobyt zvážit vzhledem k odpočinku na slámovém lůžku.

JE PŘÍSTUP DO LÁZNÍ BEZBARIÉROVÝ?

Bohužel ne, ale po domluvě lze zajistit vstup technickým vchodem, záleží na individuálních okolnostech, např. šířce invalidního vozíku. Snažíme se dle možností vždy vyhovět.

JAK MOHU PLATIT? BERETE I STRAVENKY, DÁRKOVÉ ŠEKY, FKSP?

Platbu můžete provést převodem nebo předem platební kartou či hotově (v korunách, zlotých či eurech). Přijímáme většinu dárkových šeků, možno platit fakturou z FKSP, další možnosti konzultujte prosím s recepcí.

CO KDYŽ SE NEMOHU DOSTAVIT NA OBJEDNANÝ TERMÍN?

Pokud nám dáte vědět dostatečně dopředu (více než 24h před termínem), domluvíme se na novém termínu, ev. dalším řešení vzniklé situace, to vše zcela zdarma. Za zrušení rezervace méně než 24h předem účtujeme manipulační poplatek ve výši 300 Kč.