Pivní a hudební lázně


Naše pivní a hudební lázně jsou umístěny v historickém sklepení překrásného, nově zrekonstruovaného secesního domu ve Starém Bohumíně. A v těchto nádherných historických prostorách bychom Vám chtěli nabídnout místo k odpočinku, uvolnění, spočinutí od každodenního shonu a stresu. Vychutnejte si dokonalou očistu těla i duše. Shoďte ze sebe vše (obrazně i doopravdy) a ponořte se do příjemné relaxační směsi koupele a hudby. Obojí jsme pro Vás pečlivě vybrali a připravili tak, ať od nás odcházíte s těmi nejkrásnějšími pocity. Během téměř dvouhodinové procedury doprovázené krásnou hudbou se rozehřejete v moderní infrasauně zdobené přírodním kamenem, vychutnáte si koupel a malé občerstvení v modřínových vanách naplněných originální pivní směsí dle naší receptury a pobyt zakončíte relaxací na speciálních slámových lůžkách s bylinkami z národního parku Podyjí na jižní Moravě.

Pobyt v našich lázních - kromě skvělého relaxu a dobré nálady způsobené mimo jiné naším pivem - má vynikající hydratační, antiseptické a mírně hojivé a protizánětlivé účinky.

Pivo a hudba

Nedílnou součástí lázní je naše nepasterizované a nefiltrované pivo Oderberg 12°, vařené exkluzivně pro restauraci Pod Zeleným dubem. Za drobný příplatek Vám nabízíme možnost koupele ve vaně s vlastním výčepem a neomezenou konzumací piva.

Neméně důležitým prvkem pobytu v lázních je překrásná hudba starých mistrů, která přišla na tento svět přibližně ve stejné době jako základy starobylého sklepení. Stanete se tak svědky vzácného historického propojení. Za výběr hudby ručí osobně Martin Kachel, manažer Pivních a hudebních lázní Oderberg a také dlouholetý člen orchestru Janáčkovy filharmonie Ostrava.

Pro ty z Vás, kteří by si přáli ještě více, nabízíme rozšíření lázeňských procedur o masáže, večeři v naší restauraci a také ubytování v našem útulném hotelu
Pod Zeleným dubem, to vše v jednom místě. Pokud preferujete absolutní soukromí a chcete své blízké osobě nabídnout něco opravdu výjimečného, doporučujeme variantu VIP, při které budete mít celé lázně po celou dobu jen pro sebe.

Ceník

 

Napsali o nás:

waldi. cz

Pivni luxus v lázních, jinak se to napsat nedá. Chtěli jsme si trochu odpočinout a tak mě napadly pivni lázně. V Rožnově jsme uz byli a ačkoli mají dobré pivo a v lázních se nám líbilo, zdálo se nám to tam příliš uspěchané a tak jsem hledal alternativu. Našel jsem pivní a hudební lázně Oderberg a i když jsou pro nás trochu z ruky, určitě nelitujeme. Nejvíce jsem se obával chuti piva, neboť mi nebylo známé a navíc jsme rozmlsaní pivem z Jarošovského pivovaru, který máme za humny. Při prvním doušku piva ale bylo jasné, že obavy byly zbytečné a pivo bylo výborné. Lázeň parádní, dřevěná vana a soukromí spolu s infrasaunou a občerstvením. Poté chvilka odpočinku na slámě a hurá na večeři, kde jsme si pěkně pošmákli. Ale úpině nejvíc se mi líbilo bezdrátové tlačítko, po jehož stisknutí přinesla paní další žejdlík piva! Už jsem si o takové tlačítko napsal Ježíškovi.... tak snad ho dostanu... a když ne, tak pojedeme do lázní znovu. Na závěr nemohu opomenout velmi ochotný personál napříč celým hotelem. Děkujeme za pobyt a těšíme se na další návštěvu.

Martin Schneider

Co říct? Tolik chvály asi ani nenajdu ve slovníku, takže se pokusím stručně. Byly jsme zde poprvé, určitě ne naposled. Výborná, spíše víc než vynikající obsluha, ať od příjemné paní z lázní, pak obsluhu v restauraci až po paní na recepci. Úžasné receptury, opravdu jsme si odpočinuli na maximum. Top infra sauna, top pivní koupel, top relax na masážním křesle. Maximální spokojenost s restaurací, jídlo tak dobré, že pan Pohlreich by byl nadšený. Určitě doporučujeme si tady zajít na proceduru. Maximální spokojenost. Ještě jednou velké díky všem zaměstnancům hotelu Pod Zeleným dubem.

Michal Koleda

Príjemná kombinácia skvelého relaxu v pivných kúpeľoch v podstate v úplnom súkromí s chutnou kuchyňou a ubytovaní v historickom hoteli z roku 1907. V dosahu na polskej strane náučný chodník, meandre a krásny zámoček hneď za riekou. Príjemne strávený čas.