Akce

Speciální nabídka

Připravili jsme pro Vás novou speciální akční nabídku, věříme, že Vás zaujme a že si vyberete.

1)
Na všechny balíčky LÁZNĚ Exclusive + VEČEŘE + NOCLEH s nástupem na pobyt v NEDĚLI nabízíme slevu 10%!
(sleva se nevztahuje na masáže)
2)
Od pondělí do čtvrtku při nástupu v 10 - 14 hodin (2 osoby) nabízíme masáž 2x15 minut na speciálním masážním křesle ZDARMA!
 

Navíc:
K oběma nabídkám nabízíme volbu VIP v hodnotě 2000,-Kč za akčních 600,-Kč!

 

Požadavek na akční slevu uveďte do objednávkového formuláře.

Podmínkou pro uplatnění slevy je platba předem.
Platí pouze pro rezervace přes náš objednávkový formulář, slevy nelze kombinovat.
Nabídka se nevztahuje na zakoupení dárkových poukazů.

Napsali o nás:

waldi. cz

Pivni luxus v lázních, jinak se to napsat nedá. Chtěli jsme si trochu odpočinout a tak mě napadly pivni lázně. V Rožnově jsme uz byli a ačkoli mají dobré pivo a v lázních se nám líbilo, zdálo se nám to tam příliš uspěchané a tak jsem hledal alternativu. Našel jsem pivní a hudební lázně Oderberg a i když jsou pro nás trochu z ruky, určitě nelitujeme. Nejvíce jsem se obával chuti piva, neboť mi nebylo známé a navíc jsme rozmlsaní pivem z Jarošovského pivovaru, který máme za humny. Při prvním doušku piva ale bylo jasné, že obavy byly zbytečné a pivo bylo výborné. Lázeň parádní, dřevěná vana a soukromí spolu s infrasaunou a občerstvením. Poté chvilka odpočinku na slámě a hurá na večeři, kde jsme si pěkně pošmákli. Ale úpině nejvíc se mi líbilo bezdrátové tlačítko, po jehož stisknutí přinesla paní další žejdlík piva! Už jsem si o takové tlačítko napsal Ježíškovi.... tak snad ho dostanu... a když ne, tak pojedeme do lázní znovu. Na závěr nemohu opomenout velmi ochotný personál napříč celým hotelem. Děkujeme za pobyt a těšíme se na další návštěvu.

Martin Schneider

Co říct? Tolik chvály asi ani nenajdu ve slovníku, takže se pokusím stručně. Byly jsme zde poprvé, určitě ne naposled. Výborná, spíše víc než vynikající obsluha, ať od příjemné paní z lázní, pak obsluhu v restauraci až po paní na recepci. Úžasné receptury, opravdu jsme si odpočinuli na maximum. Top infra sauna, top pivní koupel, top relax na masážním křesle. Maximální spokojenost s restaurací, jídlo tak dobré, že pan Pohlreich by byl nadšený. Určitě doporučujeme si tady zajít na proceduru. Maximální spokojenost. Ještě jednou velké díky všem zaměstnancům hotelu Pod Zeleným dubem.

Michal Koleda

Príjemná kombinácia skvelého relaxu v pivných kúpeľoch v podstate v úplnom súkromí s chutnou kuchyňou a ubytovaní v historickom hoteli z roku 1907. V dosahu na polskej strane náučný chodník, meandre a krásny zámoček hneď za riekou. Príjemne strávený čas.